UPS Kargo En Uygun Yurt Dışı Kargo Anlaşması

UPS Kargo Başvuru Resmi

UPS Kargo En Uygun Yurt Dışı Kargo Anlaşması

UPS YURTDIŞI İNDİRİMLİ KARGO ANLAŞMASI E-İHRACAT & İMPORT & EXPORT

UPS Yurt dışı Kargo anlaşmamız ile yüzlerce KOBİ müşterimiz, toptan kargo fiyatlarından tasarruf sağlamaktadır. Maliyetlerin fazlasıyla artmasıyla, Kobilere tasarruf etmeleri için daha fazla sürdürülebilir fiyat avantajı sağlamak adına partnerlerimiz ile sürekli çalışmaktayız. Müşterilerimize, E-ihracat, İmport – Export Kargo çıkışlarını tam zamanında  gönderdikleri noktalara optimum fiyatlar ile ulaşmasını sağlamak adına UPS Kargo şirketi hizmet vermektedir.
UPS Yurt dışı Kargo anlaşması ile binlerce müşterimiz güvenle E-ihracat, import – export kargo göndermektedir.

Yurt Dışı Kargo Anlaşması Nasıl Yaparım? Nasıl İndirim Alırım?

Kobiler gönderi indirimli kargo göndermek için taahhüt vererek gönderim yoğunluğuna göre indirim almaktadır.

Kobitsa müşterileri taahhüt vermeden ve kotaya takılmadan Binlerce Kobi’mizin gönderim gücünden faydalanmaktadır. UPS Kargo Yurt Dışı anlaşmamız ile ister 1 koli, isterse 100 koli gönderi yapılsın aynı hizmetten faydalanılmaktadır.
Kargo anlaşması yapan her müşterimiz binlerce gönderi yapan müşterilerimizin gönderi gücüne ortak olmaktadır.Bu sebep ile adresten alım adrese teslim havuz fiyatlarımızdan kota sınırına takılmadan yararlanır.
Firmalara özel olarak uyguladığımız indirimli ve ucuz kargo anlaşmamızdan yararlanmanız için danışmanlarımız her zaman sizin yanınızdadır.