UPS Kargo Anlaşması | Şirketlere Özel Fiyatlar | Kobitsa

Kobitsa - Anlaşmalar - UPS Kargo Anlaşması | Şirketlere Özel Fiyatlar | Kobitsa
ups logo

UPS KARGO ANLAŞMASI | KOBİLERE ÖZEL YURT İÇİ KARGO FİYATLARI | KOBİTSA & UPSKARGO

UPS Kargo & Kobitsa Ortak Satın alma olarak, şirketlerin kargo gönderilerinde kotaya takılarak yüksek fiyatlar ödemelerine çözüm sağlamak için UPS Kargo Anlaşmasını hayata geçirmiştir. UPS Türkiye ile Kobitsa maliyetlerin sürekli arttığı süreçte tasarruf etme yönünde yapılan çalışmalara ek olarak, müşterilerimize avantaj sağlamak adına yurt içi kargo ve yurt dışı kargo gönderilerinde UPS Kargo firmasıyla hizmet vermeye başlamış yüzlerce müşteriye bu konuda destek olmuştur.
Firmanıza taahhüt vermeden İnternet üzerinden, instagram veya farklı E-ticaret portallarından yapacağı kargo gönderileri için UPS Kargo anlaşmamız ile ister 1 koli, isterse 100 koli gönderi yapabilirsiniz. Fiyatlar adresten alım adrese teslim, uzak bölge indirim tanımlamalarımız, kargo maliyeti ve zamandan tasarruf sağlatmaktadır.

Ayrıca müşterilerimiz ürün tahsilatlarını kapıda ödeme seçeneği ile UPS aracılığı ile gerçekleştirebilir.
Müşterilerimize bu konuda Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörde 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS Kargo firmasıyla destek olacağız.

Ziyaret ettiğiniz sayfada UPS Kargo Başvuru Formu butonu veya Kobitsa internet sitesinden Başvurular altında bulunan Kargo Başvurusu linkinden Kargo Başvurusu | Avantaja Giden En Kısa Yol! » Kobitsa ® Ortak Satın Alma tıklayarak formu doldurarak kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yükleyeceğiniz Vergi Levhası maksimum 250KB boyutunda ve pdf olmalıdır. Başvurunuzu takip tarafınıza yetkilerimiz tarafından sözleşme ve fiyatlar iletilecek olup onayınızı takiben evrakların tamamlanması ile 7 iş günü içerisinde müşteri kodlarınız oluşturulmaktadır.

Kargo anlaşması yapan her müşterimiz binlerce gönderi yapan müşterilerimizin gönderi gücüne ortak olmaktadır.Bu sebep ile adresten alım adrese teslim havuz fiyatlarımızdan kota sınırına takılmadan fiyatlardan en az %50′ e varan kargo indirimi ile yararlanır.

TÜZEL KİŞİLİKLER İÇİN (LİMİTED VEYA ANONİM ŞİRKETLER)
Sözleşme
Vergi Levhası – İmza Sirküleri – Ticaret Sicil Gazetesi

ŞAHIS FİRMALARI İÇİN
Sözleşme
Vergi Levhası – İmza Beyannamesi – Ticaret Sicil Gazetesi (Mevcutsa) – Oda Kaydı (Mevcutsa)

UPS Kargo Kargo gönderi takip sorgulama alanını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu ve kargo hareket detaylarını öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Kargo sektöründe anlaşma yaparken sizden gönderi taahhütü istenmektedir.Aylık gönderi adedi ve harcama tutarınız daha fazla indirim almanıza olanak sağlayacaktır.Eğer her gün çıkış yapmıyorsanız gönderi potansiyeliniz de farklılıklar, düşüşler yaşanıyorsa verilen indirim sürdürülebilir olmayacaktır.

Müşterilerimiz / Üyelerimiz Kobitsa çatısı altında gönderi hacimlerine bakılmaksızın anlaşma şartlarımızdan toplu fiyat avantajlarından yararlanarak indirimli kargo göndermektedir.

Sosyal Medya, İnstagram Kargo satışlarınız için anlaşma şartlarımızdan yararlanarak kapıda ödeme seçeneği ile tahsilatlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Yorum Bırak