ups-indirimli-kargo-anlasmasi.html

UPS KARGO ANLAŞMASI | KOBİLERE ÖZEL KARGO FİYATLARI | KOBİTSA & UPS KARGO

TÜM KARGO ANLAŞMALARI UPS KARGO BAŞVUR UPS GÖNDERİ TAKİP FIRSATLAR

UPS Kargo & Kobitsa Ortak Satınalma İndirimli Kargo Anlaşma fiyatlarımız temsilciniz tarafından başvurunuza takip paylaşılacaktır. UPS Türkiye ile Kobitsa olarak maliyetlerin arttığı ve tasarruf etme yönünde yapılan çalışmalara ek olarak,müşterilerimize avantaj sağlamak adına yurtiçi kargo ve yurtdışı kargo gönderimlerinde UPS Kargo firmasıyla hizmet vermekteyiz.Üyemiz taahhüt vermeden internet üzerinden,instagram dan göndereceği kargoları için UPS kargo anlaşması ile ister 1 koli, isterse 100 koli gönderi yapsın hem indirimli fiyatlar ile maliyet, hemde online kargo takibi ile zaman kazanacaktır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile tahsilatlarını UPS üzerinden de gerçekleştirmektedir.Müşterilerimize bu konuda Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS firmasıyla destek olacağız.

Kargo Fiyatları Neden Ucuz?

Kargo anlaşması yapan her müşterimiz binlerce gönderi yapan müşterilerimizin gönderi gücüne ortak olmaktadır.Bu sebep ile adresten alım adrese teslim havuz fiyatlarımızdan kota sınırına takılmadan fiyatlardan en az %50 İNDİRİM! ile yararlanır.

Firmalara özel olarak uyguladığımız indirimli ve ucuz kargo gönderi fiyatlarımızdan e ticaret gönderilerinde ve rahatça kullanmak iyi bir kargo anlaşmasından yararlanmak için Müşteri Temsilcinizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Kargo Anlaşması Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Vergi Levhası

İmza Sirküleri

Ticaret Sicil Gazetesi

İletişim ve yetkili bilgileri yazılarak satis@kobitsa.com adresine Kampanya Kobitsa yazarak mail gönderilmesi gerekmektedir.