Turknet Kobi İnternet Fiyatları

Kobitsa - Anlaşmalar - Turknet Kobi İnternet Fiyatları

TurkNet KOBİ & KOBİTSA İş Birliği Üye Avantajları:

Türknet 1996 yılında kurulan NetOne Telekom adıyla kurulan TurkNet, bireylere ve işletmelere genişbant ve sabit telefon hizmetleri, IP MPLS, VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür.

TurkNet’in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye’nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır.

Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir.

TurkNet, müşteri odaklılık, yenilikçilik ve yalınlık vizyonuyla Türkiye iletişim sektöründe pek çok ilke imza atmıştır.

TurkNet, Türkiye’de KOBİ’lere özel 4 saatte ücretsiz yerinde destek hizmeti veren ve sadece KOBİ’lere özel kendi bünyesinde çağrı merkezi kuran tek telekom operatörüdür. Sade ve iş dünyasının ihtiyaçlarını bilerek, iş yerlerine tam destek sunmak üzere paketlerini ve hizmetleriniz sunmaktadır. Abonelerine en iyi hizmet tam zamanında ve eksiksiz destek sunarak memnuniyet kazanmak üzere çalışan TurkNet, taahhütsüz paketler ile hizmet vermeye başlayan ilk operatör olarakta yenilikçi yapısını ve müşteri odaklılığını göstermektedir.

TurkNet Türkiye’nin En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcısı olarak seçilmiştir.

2018 2. Dönem– 2019 1. Dönem Türkiye’deki Sabit İnternet Bağlantı Performans Ölçümü Araştırması Sonucu

TurkNet KOBİTSA İş Birliği

TurkNet KOBİ olarak internetin iş yeriniz için ne kadar önemli olduğunu, internet kesintilerinin zaman, para ve itibar kaybettirdiğini biliyoruz. Bu sebeple TurkNet tarafından iş yeri ihtiyaclarını karşılayacak şekilde hazırlanmış özel paketlerimizi KOBİTSA iş birliği ile sunmaktayız.

İşlerin kesintisiz yürümesi için KOBİ’lere özel hazırlanmış İŞ İletişim Paketleri’ne;

Fiber Hızında İnternet ve 1000 Dakika Her Yöne* Sabit Telefon Hizmeti, Yüksek Upload Hızı ile birlikte sunulmaktadır. Üstelik AKN’siz, limitsiz ve kotasız paketlerdir.

Türkiye’de ilk ve tek olan ÜCRETSİZ 4 saatte yerinde destek hizmetiyle TurkNet, herhangibir sorun ile karşılaştığınızda telefon ile çözülemeyecek bir sorunda sizin yanınızdadır.

30 saniyede sizi bir telekom uzmanı ile iletişime geçmenizi sağlayacak KOBİ’ye özel destek hattı ile her türlü işlemleriniz için anında yardım alabilirsiniz.

Üstelik tüm bu hizmetler taahhütsüz olarak sunulmaktadır. Çünkü TurkNet KOBİ abonelerini mecburiyet ile hizmet sunmak yerine, memnuniyetlerinden dolayı hizmet almalarını daha değerli görmektedir.

İnternet Cayma Bedeli

Başka bir internet servis sağlayıcıdan hizmet alarak TurkNet’e geçmek isteyen müşterileride 150TL’ye kadar taahhüt bozma bedeli de TurkNet tarafından karşılanmaktadır.

[porto_image_frame image_id=”2665″][/porto_image_frame]

TurkNet KOBİ Paketleri Kampanya Şartları Nelerdir?

TurkNet İŞ İletişim Paketleri, internet ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.

1 (bir) internet hizmeti ve 1 (bir) internet hizmeti TurkNet KOBİ İŞ İletişim Paket ücreti için geçerlidir. Telefon hizmetinde varsa paket aşım ücretleri, ekstra telefon hattı, cihaz, Statik IP ve benzeri diğer hizmetler ilk ay indirim kapsamında değerlendirilmemektedir.

TurkNet KOBİ İŞ İletişim Paketleri’nde TurkNet İŞ 35 paketi için 89,99TL, TurkNet İş 100 paketi için 115TL, TurkNet İş FULL 35 için 115TL, TurkNet İŞ FULL 100 paketi için 145TL faturada hediyedir. Internet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.

Internet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. KOBİTSA müşterileri kurulum bedelini indirim olarak almamaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 79 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.

Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 12 TL olarak ücretlendirilir. KOBİTSA üyeleri indirim olarak almamaktadır. Statik IP alınması durumunda faturaya yansıtılacaktır.

Hizmetin kullanımının başlamasından bir sonraki fatura kesim tarihine kadar geçerli olan “Kıst Ücreti” aboneye yansıtılacaktır, indirim kıst ücretini içermemektedir.

TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TurkNet KOBİ paketlerinin farkı nedir?

• Fiber hızında limitsiz, AKNsiz ve kotasız internet hizmeti

• Her yöne* 1000 dakika içeren telefon hizmeti

• İşlerin kesintiye uğramaması için ücretsiz 4 saatte yerinde destek hizmeti

• 30 sn içerisinde ulaşabileceğiniz sadece KOBİ’lere hizmet veren özel destek hattı

• Taahhütsüz ve çok avantajlı fiyatlar

• Gerekli durumlarda yılda 2 kez ücretsiz hat dondurma