İNDİRİMLİ ELEKTRİK ANLAŞMASI

Kobitsa - Anlaşmalar - İNDİRİMLİ ELEKTRİK ANLAŞMASI

UCUZ ÖZEL ELEKTRİK ENERJİSİ ANLAŞMASI

Özel Elektrik piyasasında müşterilerimize indirimli elektrik sunarak elektrik tüketimlerini ucuza temin edebilmeleri için, Türkiyenin önde gelen elektrik kuruluşları ile iş birliği yapmaktayız.Mevcuttaki ve yeni üyemiz olacak serbest tüketici konumunda olan tüm sanayi ve ticari kuruluşlar elektrik tüketimlerini devlet güvencesi altında özelleştirerek tedarikçisini değiştirebilmekte,elektrik fiyatlarından indirim alabilmektedir.Avantajlarımızdan ve şirketinize artı katacak diğer kampanyalarımızdan yararlanmak için [email protected] adresine son iki aya ait elektrik faturanızı iletişim bilgileriniz ile birlikte mail göndermenizi takiben temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Kobitsanın güçlü iş ortaklarından Türkerler Holding A.Ş. Türkiye’nin yenilenebilir enerji kaynaklarının değerlendirilmesi sürecinde inşaatı devam eden ve lisans çalışmaları süren toplam 300 MW kapasiteli hidroelektrik santral projelerinin sahibi olarak, Türkiye’de enerji sektörünün lider firmaları arasında olma yolunda hızla ve kararlılıkla ilerlemektedir.

Uluslararası finans kuruluşları ve ortakları ile enerji sektöründe proje geliştirici, yatırımcı, yapımcı ve işletmeci şirket olarak etkin bir rol üstlenmekte,. İnşaatı devam eden toplam yaklaşık 115 MW kurulu güçteki hidroelektrik tesisleri kısa bir süre içerisinde devreye alınması hedeflenmektedir.

Kimler Özel Elektrik Kullanabilir ? Serbest Tüketici Ne Demektir ?

Her yıl Ocak ayında Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından serbest tüketici olabilmek için minimum limitler belirlkenerek kamuoyuna sunulmaktadır. 2015 yılı için bu limit 4.000 kWh dir ve yaklaşık olarak aylık ortalama 133 TL fatura bedeline karşılık gelmektedir.

Özel Elektrik Abonesi Olabilmek İçin;

Anlaşma yaparak özel bir şirketten indirimli elektrik almak için,aylık Elektrik faturası 133 Lira ve üzeri olmalı,elektrik sayaçlarınız dijital olmalı ve geçmiş dönem elektrik borcu bulunmamalıdır.