Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Başvurusu

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Başvurusu

PETROL OFİSİ AUTOMATİC SİSTEMİ BAŞVURU | TAŞIT TANIMA | KOBİTSA & PETROL OFİSİ

Petrol Ofisi & Kobitsa çatısı altında müşterilerimiz şirket araçlarına Petrol Ofisi Automatic Plus (Taşıt Tanıma) sisteminden kolaylıkla indirimli fiyatlardan yakıtlarını almaktadır.

Pompa çıkış fiyatlarındaki 0,01-0,02 kuruşluk karlılık müşterimize ayrıca görünmeyen bir avantaj sağlamaktadır.Değişmeyen karlılık oranları ile müşterilerimiz hem zamandan hemde şirketinize özel sunduğumuz birçok Petrol Ofisi Kampanyamızdan yararlanarak tasarruf etmektedir. Kobitsa Petrol Ofisi Ortak Satın Alma çözüm ortağı olarak hizmet vermekte ,tek merkezden işlemlerinizi satın alma süreçlerinizi yönetmekte yardımcı olmaktadır.

Üyelik avantajlarımızdan yararlanmak için hemen başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz!

 

Neden Petrol Ofisi Taşıt Tanıma?

%4 e Varan yakıt tasarrufu sağlayan yakıt teknolojisinin yanında sürdürülebilir indirim ve Yaygın istasyon ağı ile hizmet veren Petrol Ofisi şirketlerin akaryakıt ihtiyaçlarını Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi (TTS)) ile çözüme kavuşturmaktadır .

Faturalar Petrol Ofisi Genel Müdürlük tarafından kesilmekte olup ,yapılacak tüm işlemler Petrol Ofisi güvencesi altındadır.

PO Automatic Plus Avantajlarını Keşfedin!

Petrol Ofisi tarafından 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic Yakıt Yönetimi kapsamında 2016 Ocak ayı itibarı ile 81 ilde 1.650 istasyonda yaklaşık 650.000 araca AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti veren Petrol Ofisi, konuda en geniş hizmet sahasına sahip akaryakıt dağıtım şirketi olmuştur.

Taşıt Tanıma kullanacak araçlar için istasyon sayısı sürekli bulanabilir olmak ve yol güzergahı değiştirmemek 0,5% ile 1,5% arasında firmaya katkı sağlamaktadır. Bu görünmeyen bir artıdır lakin önem arz etmektedir, Kobitsa olarak Petrol Ofisi 2000 e yakın istasyon sayısı ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.