Petrol Ofisi Automatic TTS Anlaşma Detayları

Kobitsa - Anlaşmalar - Petrol Ofisi Automatic TTS Anlaşma Detayları
PO Petrol Ofisi

Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi) ile Kobitsa müşterileri isterlerse DBS ,Teminat Mektubu vermeden firma araçlarının Petrol Ofisi istasyonlarından indirimli, vadeli yakıt almasını Kredi Kartından gerçekleştirebilir.

Taşıt Tanıma Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı (En Çok Tercih Edilen)
  • DBS (En Çok Tercih Edilen)
  • Teminat Mektubu
  • Nakdi Blokaj

Kobitsa müşterileri ile süreç içerisinde ve sonrasında da sürekli yanında sadık bir danışman olarak hareket eden ekibimiz Firmanıza özel indirim,yakıt alımlarınız için karlılık çalışmanızı yapmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.
Kobitsa & Petrol Ofisi iş birliği ile Petrol Ofisi A.Ş. garantisinde Automatic Plus (Taşıt Tanıma) sisteminden kolaylıkla avantajlı akaryakıt fiyatlarımızdan yararlanan müşterilerimiz arasına sizde hemen katılın. Tüm bu süreçte 7/24 ulaşabileceğiniz danışmanlarınız ile takıldığınız tüm sorularınıza size özel paylaşılan Gsm bilgilerinden ulaşarak çözüm sağlayabileceksiniz.

Taşıt Tanıma sisteminde görünmeyen bir artı olarak Pompa çıkış fiyatlarını da dikkate almanızı önermekteyiz, 0,01-0,02 kuruşluk karlılık müşterimize ayrıca görünmeyen bir avantaj sağlamaktadır.Yaptığımız tüm sözleşmelerde değişmeyen karlılık oranları ile Taşıt Tanıma indiriminizi garanti altına almaktayız.Sizler için hem zamandan hemde piyasa araştırmaları ile şirketinize özel sunduğumuz özel Petrol Ofisi Kampanyamızdan yararlanarak tasarruf etmektedir. Kobitsa Petrol Ofisi Ortak Satın Alma çözüm ortağı olarak hizmet vermekte ,tek merkezden işlemlerinizi satın alma süreçlerinizi yönetmekte yardımcı olmaktadır.

Üyelik avantajlarımızdan yararlanmak için hemen başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz!

Neden Petrol Ofisi Taşıt Tanıma?

Motoru temizleyen %4 e Varan yakıt tasarrufu sağlayan yakıt teknolojisinin yanında sürdürülebilir indirim ve Yaygın istasyon ağı ile hizmet veren Petrol Ofisi şirketlerin akaryakıt ihtiyaçlarını Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi (TTS)) ile çözüme kavuşturmaktadır .

Faturalar Petrol Ofisi Genel Müdürlük tarafından kesilmekte olup ,yapılacak tüm işlemler Petrol Ofisi güvencesi altındadır.

PO Automatic Plus Avantajlarını Keşfedin!

Petrol Ofisi tarafından 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic Yakıt Yönetimi kapsamında 2016 Ocak ayı itibarı ile 81 ilde 1.650 istasyonda yaklaşık 650.000 araca AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti veren Petrol Ofisi, konuda en geniş hizmet sahasına sahip akaryakıt dağıtım şirketi olmuştur.

Taşıt Tanıma kullanacak araçlar için istasyon sayısı sürekli bulanabilir olmak ve yol güzergahı değiştirmemek 0,5% ile 1,5% arasında firmaya katkı sağlamaktadır. Bu görünmeyen bir artıdır lakin önem arz etmektedir, Kobitsa olarak Petrol Ofisi 2000 e yakın istasyon sayısı ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, şirket araçlarının akaryakıt ihtiyacını “süratli, rahat ve güvenilir” şekilde Türkiye’nin en geniş istasyon ağına sahip Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt harcamalarını kontrol altında tutmalarını sağlayan “etkin bir filo yönetim” ve “akaryakıt kazanç sistemidir.”

AutoMatic Plus, Türkiye’de ilk kez “akaryakıt yönetimi” ve “araç takibi”ni bir arada sunan filo yönetim sistemidir.

Petrol Ofisi Kartlar Kurumsal ve Ticari olarak sunulmaktadır,Toplu taşımacılık yapan müşterilerimiz Petrol Ofisi Positive Ticari Kartımızdan yararlanmak için 0212 936 07 08 numaralı telefon hattımızdan iletişim sağlayabilir.
Positive Ticari Kartlar pompa başında indirim sağlayan kartlar olup vade seçeneği bulunmamaktadır.

Petrol Ofisi Automatic ve Automatic Plus Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için hemen Taşıt Tanıma Başvuru linkinden işlem yapabilirsiniz

Şirketinizde kullandığınız araçlarınızın Araç dağılımı akaryakıt teklifi sunarken önem arz etmektedir. Eğer yakıt aldığınız araçlar içerisinde kamyon kamyonet gibi taşıma araçlarınız var ise bu tüketim değeri TL bazında artacağı için sizlere teklif sunarken TL tüketim ve araç dağılımınızı sunmanız net ve gerçekçi akaryakıt teklifi, akaryakıt indirimi sunulması açısından önem arz edecektir.

Petrol Ofisi Akaryakıt pompa çıkış fiyatlarına [ps2id url=’https://www.petrolofisi.com.tr/akaryakit-fiyatlari’ offset=” class=”]Güncel Fiyatlar[/ps2id] tıklayarak ulaşabilirisiniz.

Size en yakın servis noktasına ulaşmak, randevu alarak kolaylıkla taşıt tanıma / automatic montaj işlemlerinizi TURPAK 0212 315 41 36 numaralı Çağrı Merkezi hattından ulaşarak yaptırabilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemi başvuru için aşağıda paylaştığımız form aracılığı şirket araç sayınız ve aylık yakıt harcamanızı ulaşabileceğimiz şirket bilgileriniz ile paylaşmanız sizlere en uygun teklifi sunmamız için gereklidir.
Başvuru yaptıktan sonra mesai saatleri içerisinde takribi saat içerisinde ilgili satış temsilciniz iletişim bilgilerinizden konuyu detaylandırmak ve sizlere daha avantajlı yakıt kmali yapılması konusunda ulaşacaktır.

Taşıt Tanıma anlaşmanızda yakıt alımlarınızı kredi kartı seçeneği ile yapabilirsiniz.Detayları öğrenmek ve hemen başvuru yapmak için

Yorum Bırak