Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Sistemi Automatic Başvuru

Kobitsa - Akaryakıt - Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Sistemi Automatic Başvuru
Petrol Ofisi Automatic Plus Nedir?

Filonuzu Yönetmenin en avantajlı yolu AutoMatic Plus!
AutoMatic Plus sistemi Türkiye’de ilk kez şirket araçlarına “akaryakıt filo yönetimi” ve “araç takibi” ni bir arada sunan filo yönetimi sistemidir.

Petrol Ofisi Automatic Nedir?

Petrol Ofisi ile Şirket Araçlarınızda İşler Yolunda!
Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, araç sahibi şirketlerin akaryakıt ihtiyacını “Süratli, Rahat ve Güvenilir” şekilde Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan “etkin bir filo yönetim” taşıt tanıma akaryakıt kazanç sistemidir.

Neden Kobitsa Aracılığıyla Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Filo Yönetimi Kullanmalıyım?

Petrol Ofisi ile uzun yıllardır beraber çalışan partner firma olarak, piyasa değişkenliklerine aldığımız defanslar (örneğin EPDK tavan fiyat uygulamaları vb.) ile müşterilerimizin karlılığını korumak, avantajları sürdürülebilir kılmak için 12 yıllık tecrübemiz ile sektörde bugün binlerce Kobi’nin tercih ettiği bir marka olduk. Ayrıca hizmet alan firmalara özel kargo gönderimlerinden Damacana su tüketimlerine, yemek kartından sağlık hizmetlerine kadar bir çok sektörde avantaj sağladık.

PETROL OFİSİ

ÇOLAKOĞLU

Zamandan kazandıran teknolojileriyle Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda!

KAMİL KOÇ

%4’e varan yakıt tasarrufuyla
Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda.

KARTAL OSGB

İşinizi kolaylaştıracak yenilikler Şirketinize Avantajlar Petrol Ofisi’nde

Neden Petrol Ofisi Filo Yönetim Sistemi

Automatic plus kolayliklar
KOBİTSA'DAN FİRMA ARAÇLARINIZA ÖZEL KARLILIK VE EKSTRA AVANTAJLAR

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Başvuru Nasıl Yapılır? Süreç Hakkında

 • Filo sahibi müşterimiz Automatic Müşterisi olmak için yetkilimiz ile anlaşır
 • Müşterimiz Taşıt Tanıma ile araçlarına aldığı yakıtların ödemesini vadesinde kredi kartı, dbs, teminat mektubu, nakdi blokaj ile yapabilir.
 • Müşterimiz yakıt alımını kredi kartı ile ödeme yapmak isterse Başvurusunu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından Petrol Ofisi için referans kodu kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilir.
 • Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.
 • Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser.
 • Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Kredi Kartı Anlaşması

Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi) filo yönetimi anlaşmamız ile yakıt alımlarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Başvurunuzu aşağıdaki adımları izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

PO Automatic Kredi Kartı Anlaşması Kolay Başvuru

 • Başvuru Linki  https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur 
 • Açılan Sayfada İsim, Soy İsim, Telefon ve Referans numaranızı 291153 girerek aydınlatma metinlerini onaylayıp gönder butonuna basılır.
 • Petrol Ofisi Başvuru Ekranı Referans Kodu: 291153
 • Sms onayı ile firma bilgileriniz eklenerek anlaşma metinleri onaylanır.
 • Araç bilgileri girilerek ödeme seçeneğinde kredi kartı seçeneğini işaretleyerek süreç tamamlanmaktadır. 
 • Araçlarınıza email ile gönderilen montaj numaraları ile ücretsiz ekipman montajı yapılarak yakıt alınır.
 • Yakıt alımlarınız için ödemeler Kredi Kartı tanımlama işlemlerinde ön provizyonda bulunduracağınız tutardan her ayın 28 i ve takip eden ayın 13 ünde indirimli hali ile tahsil edilmektedir.