Petrol Ofisi TTS Başvuru ve Petrol Ofisi Referans Kodu 291153

Kobitsa - Petrol Ofisi - Petrol Ofisi TTS Başvuru ve Petrol Ofisi Referans Kodu 291153

Gönderi Listesi

Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma) Sistemi Kredi Kartı ile Ödeme Yaparak Kullanmak İçin Referans Kodu Nedir? Kredi Kartı İle Yakıt Ödemesi İçin Gerekli Midir?

  • Avantajlı şekilde akaryakıt alabilmek için ve taşıt tanıma sistemini kredi kartı ile ödemek için referans kodu gereklidir.
  • Filo sahibi müşterimiz Automatic Müşterisi olmak için aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir.
  • Müşterimiz Taşıt Tanıma ile araçlarına aldığı yakıtların ödemesini vadesinde kredi kartı, dbs, teminat mektubu, nakdi blokaj ile yapabilir.
  • Müşterimiz yakıt alımını kredi kartı ile ödeme yapmak isterse Başvurusunu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından referans kodu kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilir.
  • Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.
  • Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser.
  • Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.
Taşıt Tanıma Sistemi Ödemesini Kredi Kartı İle Yapabilir Miyim?

Evet!
Kolayca anlaşma yaparak taşıt tanıma (Petrol Ofisi Automatic) sistemi anlaşmanızı yaparak sisteme sadece sizin görerek tanımlayacağınız kredi kartı ile tüm Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımlarınızı
yapabileceksiniz.
Başvurunuzu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından referans kodu kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilirsiniz.
Referans kodu size özel tanımlanacak yüksek indirim oranımızın geçerli olması için gereklidir.