Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi) Avantajları | KOBİTSA

Kobitsa - Anlaşmalar - Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi) Avantajları | KOBİTSA

Gönderi Listesi

Petrol Ofisi Automatic Plus Nedir? (Taşıt Tanıma Sistemi + Araç Takip)


Filonuzu Yönetmenin en avantajlı yolu PO AutoMatic Plus!
PO AutoMatic Plus sistemi Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi tarafından şirket araçlarına “akaryakıt filo yönetimi” ve “araç takibi” bir arada sunan filo yönetimi sistemi olarak müşterilere sunulmuştur.
Kobitsa Petrol Ofisi partner firma olarak firmaların aylık akaryakıt tüketim hacmine ve araç sayısına göre yakıttan automaticplus ile tasarruf etmelerini, pompada indirimli akaryakıt almalarını ve araç takibi ile maliyet avantajı sunmayı amaçlamaktadır.

Petrol Ofisi Automatic Nedir? (Taşıt Tanıma Sistemi)


Petrol Ofisi ile Şirket Araçlarınızda İşler Yolunda!
Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetim Sistemi (Taşıt Tanıma), araçları olan şirketlerin akaryakıt ikmallerini Türkiye’deki 1600’ün üzerinde ki Petrol Ofisi istasyonlarından “Süratli, Rahat ve Güvenilir” şekilde yakıt alımı yapmalarını ve ikmal esnasında herhangi bir ödeme yapmadan ve akaryakıt harcamalarını internet üzerinden kontrol altında tutmalarını sağladıkları “etkin bir filo yönetim” akaryakıt kazanç, akaryakıt indirim sistemidir.

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Başvurusu Nasıl Yapılır?


Taşıt Tanıma Teklifi Al butonu ile açılan sayfada sizden istediğimiz (Şirket, İletişim, aylık yakıt tüketim, araç sayısı vd.) bilgileri paylaşmanız akabinde satış temsilcilerimiz şartlar ve pompada indirim oranlarını sizlere dönüş yaparak paylaşacaktır.
Bilgi olarak Taşıt Tanıma için anlaşılması durumunda ödeme alabilmek için sizlerden Bankada açacağınız DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi), Nakdi Blokaj veya teminat mektubu istenecektir.
Bu süreçler ile zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimiz Kredi Kartı ödeme seçeneğimizden yararlanabilir aşağıdaki Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Kredi Kartı ile Ödeme Başvurusu Nasıl Yapılır? açıklamasındaki başvuru adımlarını kullanarak kolayca hemen süreci internet üzerinden tamamlayabilir.
Ayrıca Taşıt Tanıma sistemini LPG li araçlarınız içinde kullanabilirsiniz. Başvuru için LPG Kart Başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Taşıt Tanıma (Automatic Filo Sİstemi) Kullanılan Ekipmanlar


Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Halkası
Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Kartı
Başvuru esnasında belirttiğiniz cihaz seçeneği ile akaryakıt alımlarınızı taşıt tanıma kartı ve ya aracınıza monte edilecek halka ile gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Kobitsa Aracılığıyla Taşıt Tanıma Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi Kullanmalıyım?

Petrol Ofisi ile uzun yıllardır beraber çalışan partner firma olarak piyasa değişkenliklerine akaryakıt pompa fiyatlarına gelen zamlar, sektörde indirimlerin geri çekilmesine aldığımız defanslar (örneğin EPDK tavan fiyat uygulamaları vb.) ile müşterilerimizin karlılığını korumak, avantajları sürdürülebilir kılmak için 12 yıllık tecrübemiz ile sektörde bugün Binlerce Kobi’nin tercih ettiği bir marka olduk. Ayrıca hizmet alan firmalara özel sunduğumuz diğer hizmet gruplarımızla kargo gönderimlerinden Damacana su tüketimlerine, yemek kartından sağlık hizmetlerine kadar bir çok sektörde avantaj sağlanmaktayız.

PETROL OFİSİ

ÇOLAKOĞLU

Zamandan kazandıran teknolojileriyle Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda!

KAMİL KOÇ

%4’e varan yakıt tasarrufuyla
Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda.

KARTAL OSGB

İşinizi kolaylaştıracak yenilikler Şirketinize Avantajlar Petrol Ofisi’nde

Neden Petrol Ofisi Filo Yönetim Sistemi

Automatic plus kolayliklar
KOBİTSA'DAN FİRMA ARAÇLARINIZA ÖZEL KARLILIK VE EKSTRA AVANTAJLAR

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Kredi Kartı ile Ödeme Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Filo sahibi müşterimiz Automatic Müşterisi olmak için yetkilimiz ile anlaşır
 • Müşterimiz Taşıt Tanıma ile araçlarına aldığı yakıtların ödemesini vadesinde kredi kartı, dbs, teminat mektubu, nakdi blokaj ile yapabilir.
 • Müşterimiz yakıt alımını kredi kartı ile ödeme yapmak isterse Başvurusunu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından Petrol Ofisi için referans kodu kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilir.
 • Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.
 • Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser.
 • Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Kredi Kartı Anlaşması

Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi) filo yönetimi anlaşmamız ile yakıt alımlarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Başvurunuzu aşağıdaki adımları izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

PO Automatic Kredi Kartı Anlaşması Kolay Başvuru

 • Başvuru Linki  https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur 
 • Açılan Sayfada İsim, Soy İsim, Telefon ve Referans numaranızı 291153 girerek aydınlatma metinlerini onaylayıp gönder butonuna basılır.
 • Petrol Ofisi Başvuru Ekranı Pompa İndirim Referans Kodu: 291153
 • Sms onayı ile firma bilgileriniz eklenerek anlaşma metinleri onaylanır.
 • Araç bilgileri girilerek ödeme seçeneğinde kredi kartı seçeneğini işaretleyerek süreç tamamlanmaktadır. 
 • Araçlarınıza email ile gönderilen montaj numaraları ile ücretsiz ekipman montajı yapılarak yakıt alınır.
 • Yakıt alımlarınız için ödemeler Kredi Kartı tanımlama işlemlerinde ön provizyonda bulunduracağınız tutardan her ayın 28 i ve takip eden ayın 13 ünde indirimli hali ile tahsil edilmektedir.