Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması

MNG Kargo Başvuru Resmi

Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması

MNG Kargo Anlaşması | En Uygun Kargo Avantajları | KOBİTSA & MNG KARGO

MNGKargo & Kobitsa İş Birliğimiz Kobilerin Kargo maliyetlerine destek olmak, süreç içerisinde firmanıza özel atanan danışmanınız ile kurumunuzun karlılık çalışmaları için şeffaf olarak hareket etmek öncelikli hedefemizdir.1000′ lerce Müşterimizden aldığımız güç kargo fiyatlarımızda sürdürülebilir problem çözme konusunda da bizlere avantaj sağlamaktadır. Sizleri de bu gücün bir üyesi olarak İndirimli Kargo Anlaşmamız dan yararlanmanız için çalışma yapmaktan memnuniyet duyacağız.
Müşterilerimiz kargo çıkışlarında kotaya bağlı olmaksızın anlaşma yapmakta,indirimli kargo fiyatlarından gönderi miktarlarına göre herhangi bir taahhüt veya kota vermeden adresten alım adrese teslim kargo şartlarından yararlanmaktadır. MNG Kargo ve üyemiz arasında yapacağımız indirimli kargo anlaşması ile 2020 sonuna kadar aynı fiyat kurgumuz ile müşterimiz hem diğer Kampanyalarımızdan da yararlanabilmekte hem de en uygun kargo fiyatları ile maliyet, sürdürülebilirlik kazanmaktadır.

İşlemleriniz başvurunuzu takip yaklaşık 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.Yapılan vergi levhası kontrolünde aktif olarak MNG Kargo Genel Müdürlük müşterisi olmanız durumunda giriş işlemleri yapılamamakta Kobitsa çatısı altında anlaşma avantajlarından gönderi yapılamayacağı geri dönüş yapılarak paylaşılmaktadır.
Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

MNG Kargo Anlaşmamız İle;

  • E-Ticaret Kargo Gönderileri
  • İnstagram Kargo Gönderileri
  • Pazaryeri Kargo Gönderileri
  • Kapıda Ödeme Kargo Gönderileri

yapan vergi levhasına sahip tüm işletmeler yararlanabilmektedir.

Vergi Levhası
İmza Sirküleri
Ticaret Sicil Gazetesi (Şahıs Firmaları İçin Yoksa Oda Kaydı)

MNG Kargo gönderi takip sorgulama alanını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu ve kargo hareket detaylarını öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Kargo sektöründe anlaşma yaparken sizden gönderi taahhütü istenmektedir.Aylık gönderi adedi ve harcama tutarınız daha fazla indirim almanıza olanak sağlayacaktır.Eğer her gün çıkış yapmıyorsanız gönderi potansiyeliniz de farklılıklar, düşüşler yaşanıyorsa verilen indirim sürdürülebilir olmayacaktır.

Müşterilerimiz / Üyelerimiz Kobitsa çatısı altında gönderi hacimlerine bakılmaksızın anlaşma şartlarımızdan toplu fiyat avantajlarından yararlanarak indirimli kargo göndermektedir.

Sosyal Medya, İnstagram Kargo satışlarınız için anlaşma şartlarımızdan yararlanarak kapıda ödeme seçeneği ile tahsilatlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.