Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması

Kobitsa - Anlaşmalar - Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması
mng kargo

MNG Kargo Anlaşması | En Uygun Kargo Anlaşması | KOBİTSA & MNG KARGO

MNG Kargo & Kobitsa İş Birliği  KOBİ’lerin Kargo anlaşmasına aracılık ederek maliyetlerine destek olmaktadır. Binlerce KOBİ’nin gönderiminden oluşan güç,  yurt içi kargo fiyatlarımızda indirim ve fiyatlarda sürdürülebilirlik sağlamaktadır.

İndirimli Kargo Anlaşmamız dan yararlanmanız için çalışma yapmaktan memnuniyet duyacağız.
Başvuru formunu doldurduktan sonra Süreç içerisinde firmanıza özel atanan danışmanınız ile kurumunuzun karlılık çalışmaları yapılacaktır.
Müşterilerimiz,

MNG kargo anlaşması ile kargo çıkışlarında kotaya bağlı olmaksızın anlaşma yapmaktadır. İndirimli kargo fiyatlarından gönderi miktarlarına göre herhangi bir taahhüt veya kota vermeden adresten alım adrese teslim kargo şartlarından yararlanmaktadır. MNG Kargo ve üyemiz arasında yapacağımız indirimli kargo anlaşması ile 2021 sonuna kadar aynı fiyat kurgumuz ile müşterimiz hem diğer Kampanyalarımızdan da yararlanabilmekte hem de en uygun kargo fiyatları ile maliyet, sürdürülebilirlik kazanmaktadır.

İşlemleriniz, başvurunuzu takip evrakların tamamlanması ve müşteri kodunun oluşturulması yaklaşık 5 iş günü sürmektedir. Yapılan vergi levhası kontrolünde aktif olarak MNG Kargo Genel Müdürlük müşterisi olmanız durumunda giriş işlemleri yapılamamaktadır ve Kobitsa çatısı altında anlaşma avantajlarından gönderi yapılamayacağı geri dönüş yapılarak paylaşılmaktadır.
Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

MNG Kargo Anlaşmasından Kimler Yararlanabilir?

Vergi Levhası olan tüm işletmeler, Şahıs, Limited veya Anonim Şirketler yararlanabilmektedir.

  • E-Ticaret Kargo Gönderileri Yapan,
  • İnstagram Kargo Gönderileri Yapan
  • Pazaryeri Kargo Gönderileri Yapan
  • Kapıda Ödeme Kargo Gönderileri Yapan

tüm işletmeler yararlanabilmektedir.

Ziyaret ettiğiniz sayfada MNG Kargo Başvuru Formu butonu veya Kobitsa internet sitesinden Başvurular altında bulunan Kargo Başvurusu linkinden Kargo Başvurusu | Avantaja Giden En Kısa Yol! » Kobitsa ® Ortak Satın Alma tıklayarak formu doldurarak kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yükleyeceğiniz Vergi Levhası maksimum 250KB boyutunda ve pdf olmalıdır. Başvurunuzu takip tarafınıza yetkilerimiz tarafından sözleşme ve fiyatlar iletilecek olup onayınızı takiben evrakların tamamlanması ile 5 iş günü içerisinde müşteri kodlarınız ve gönderi yapacağınız şube bilginiz oluşturulmaktadır.

 

Vergi Levhası
İmza Sirküleri
Ticaret Sicil Gazetesi (Şahıs Firmaları İçin Yoksa Oda Kaydı)

MNG Kargo gönderi takip sorgulama alanını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu ve kargo hareket detaylarını öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Kargo sektöründe anlaşma yaparken sizden gönderi taahhütü istenmektedir.Aylık gönderi adedi ve harcama tutarınız daha fazla indirim almanıza olanak sağlayacaktır.Eğer her gün çıkış yapmıyorsanız gönderi potansiyeliniz de farklılıklar, düşüşler yaşanıyorsa verilen indirim sürdürülebilir olmayacaktır.

Müşterilerimiz / Üyelerimiz Kobitsa çatısı altında gönderi hacimlerine bakılmaksızın anlaşma şartlarımızdan toplu fiyat avantajlarından yararlanarak indirimli kargo göndermektedir.

Sosyal Medya, İnstagram Kargo satışlarınız için anlaşma şartlarımızdan yararlanarak kapıda ödeme seçeneği ile tahsilatlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Yorum Bırak