Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması

Kobitsa - Anlaşmalar - Mng Kargo En Uygun Kargo Anlaşması

Gönderi Listesi

MNG Kargo Gönderi Ücretleri İçin Hemen Başvur!

MNG Kargo Yurt İçi Taşımacılık Hizmetleri Anlaşması

MNG Kargo & Kobitsa İş Birliği ile üye KOBİ’lerimizin Kargo Anlaşması’na aracılık ederek maliyetlerine destek olmaktadır. MNG Kargo anlaşması ile Kobitsa çatısı altında binlerce KOBİ kargo hizmeti almakta, yurt içi kargo fiyatlarında indirim ve sürdürülebilirlik sağlamaktadır.

Neden Kobitsa & MNG Kargo Anlaşmasından Yararlanmalıyım?

MNG kargo & Kobitsa anlaşması ile 2000+ Kobi kargo çıkışlarında herhangi bir taahhüt, hacim veya kota vermeden, adresten alım, adrese teslim, İndirimli kargo avantajlarımızdan en uygun koşullarda kolaylıkla yararlanmaktadır. 

MNG İndirimli Kargo Fiyatlarımızdan Kimler Yararlanabilir?

Vergi Levhası olan tüm işletmeler (Şahıs, Limited veya Anonim Şirketler) yararlanabilmektedir.

  • E-Ticaret Kargo Gönderileri Yapan,
  • İnstagram Kargo Gönderileri Yapan
  • Pazaryeri Kargo Gönderileri Yapan
  • Kapıda Ödeme Tahsilatlı Kargo Gönderileri Yapan

Kargo Başvuru süreci form tarafımıza iletildiği anda başlamaktadır. Başvuruda tarafımıza ibraz edilen güncel vergi levhası kontrolünde aktif olarak MNG Kargo Genel Müdürlük müşterisi olmanız durumunda giriş işlemleri yapılamamaktadır. Eğer başvuruda bulunan işletme aktif MNG Kargo müşterisi değil ise tarafınıza sözleşme ve fiyat evrakları iletilecektir. İşlemler, evrakların tamamlanmasını takip, en yakın bayi atanması, cari kartların oluşturularak müşteri kodunun tarafınıza paylaşılması yaklaşık 5 iş günü sürmektedir.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Kobitsa bünyesinde MNG kurumsal Kargo Anlaşması yapmak için şubeye gitmeye gerek bulunmamaktadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra vergi levhası bilgileriniz ile giriş işlemleriniz tamamlanır ve müşteri numaranız oluşturulur.

Vergi levhanızda bulunan adresinize en yakın Kargo şubesi/acentesi gönderilerinizi yapmanız için tanımlanır.

Farklı Şubelerden Dosya, Paket Gönderimi Yapabilir Miyim?

Vergi levhanızda bulunan adresinize atanan kargo şubesi / kargo acentesi haricinde, farklı şubelerden gönderi yapılabilmesi için, diğer gönderi yapılacak adres üzerinden de alt müşteri kayıtları oluşturulmalıdır.

Bu işlemler bittikten sonra yeni atanan adres bilgilerinizi üzerinden de çıkış sağlayabilirsiniz.