UPS YURTİÇİ İNDİRİMLİ KARGO HİZMETİ

UPS Yurtiçi İndirimli Kargo , Ucuz Kargo Paketi Gönder

UPS ve Kobitsa, Müşterilerimiz için aldığımız güç ile şirket girdi maliyetlerinde önemli bir yere sahip koli, paket, e-ticaret kargo maliyetlerine piyasa şartlarına göre daha indirimli ve avantaj sağlamak adına Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren UPS firmasıyla Kargo anlaşması yapmıştır.

DETAYLI İNCELE BAŞVUR

MNG KARGO İNDİRİMLİ KARGO GÖNDERİ

MNG KARGO , İndirimli Kargo MNG Kargo Anlaşması
MNG Kargo İndirim

MNG Kargo ve Kobitsa yaptıkları iş birliği ile, Kobitsa müşterilerine özel maliyet çalışmaları ile kargo giderlerinde ciddi avantaj yaratmışlardır.Sizde ortak satın alma çatımız altında gönderi yapan müşterilerimiz arasına katılın! Kargo giderlerinizi bugün düşürmeye başlayın!

DETAYLI İNCELE BAŞVUR

UPS YURTDIŞI İNDİRİMLİ KARGO HİZMETİ

Export - İmport ve E İhracat Desteklerimiz , UPS Yurtdışı İndirimli Kargo

UPS ve Kobitsa, Müşterilerimiz için, aldığımız güç ile yurt dışı kargo maliyetlerinde önemli bir yere sahip koli, paket, e-ihracat, export - import gönderi ücretlerine piyasa şartlarına göre daha indirimli ve avantaj sağlamak adına Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren UPS firmasıyla Kargo anlaşması yapmıştır.

DETAYLI İNCELE BAŞVUR

ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Aras Kurye , İmzalı İmzasız Dağıtım E Ticaret Paket Dağıtım Motorlu Kurye Sözleşmeli Dağıtım Kişiye Özel Dağıtım

Aras Holding Kuruluşu olan Aras Kurye ve Kobitsa ,Kobitsa Müşterilerine özel Uçak Kargo, Sözleşmeli Dağıtım ve Motorlu Kurye gibi bir çok alanda harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda , Türkiye'nin önde gelen Taşıma şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile anlaşmıştır.

DETAYLI İNCELE BAŞVUR

E-Ticaret Jet Hızında Teslimat

Jetizz Hava Kargo , Jet Hızında Aynı Gün Uçak

Jetizz, "Jet hızında teslimat!" sloganıyla, E-ticaret firmalarının kargo ihtiyaçlarına farklı hizmet modelleriyle çözüm getiren Aras Holding iş ortağınızdır.

DETAYLI İNCELE BAŞVUR