HİZMETLERİMİZ


SEKTÖREL SATIN ALMA VE İŞ BİRLİĞİ SEÇİMLERİ

Petrol Ofisi iş ortaklığımız ile mütşerilerimize sürdürülebilir ve avantajlı akaryakıt indirimi sunmaktayız.

Müşterilerimizin gider kalemlerinde önemli yere sahip yurt içi kargo harcamaları için iki köklü kargo firması ile avantaj sağlamakta kapıda ödeme seçeneği ile e-ticaret firmalarımıza artı sağlamaktayız.

Yurt Dışı Kargo gönderimleriniz için hem dosya hemde desi/kg fiyatlarımızla müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin aylık tüketimleri hususunda hem sebil hemde %60 a varan maliyet avantajı ile 19 Litre damacana su tedarik etmeleri için çalışmaktayız.

Market,cafe restaurtant ve şirketlerin maden suyu ve küçük su alımlarına katkı sağlamakta bankalar dahil bir çok kuruma hizmet vermekteyiz.

Kart Dağıtımı,Tüm Türkiye fatura gönderimi,Tüm Türkiye Geri dönüşlü sözleşme,Tüm Türkiye Kanıtlı(Kartvizit alarak) yada kanıtsız Broşür dağıtımı,Tüm Türkiye Kredi kartı dağıtımı,İstanbul çıkışlı e ticaret yada kargo dağıtımı,İstanbul içi özel kırılacak ürün taşıma,Plaza yada iş merkezi muhaberat işletmeciliği,Tüm Türkiye ye gün içi kargo dağıtımı,İstanbul dan herhangi bir ile aynı gün paket teslimi hizmetleri sağlanmaktadır.

Müşterilerimize satın alma işlemlerinde çözümler sağlamak adına bir çok sektörde görüşmelerimiz devam etmektedir.

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda kırtasiye malzemelerini temin edebilmeleri adına Türkiye’nin önde gelen firmalarından anlşama tamamlanmak üzeredir.

Müşterilerimize Güvenlik Sektöründe optimum fiyat maliyeti ile hizmet verebilmek adına firmalar ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

Müşterilerimizin kasko,sağlık vb. sigorta giderleri hususunda maliyet çalışmaları devam etmektedir.

Müşterilerimizin nitelili elemen ihtiyacını karşılaması amacıyla firmalar ile maliyet çalışmamız devam etmektedir.

Türkiyenin önde gelen bir araç kiralama firması ile görüşmeler sonlanmak üzeredir.

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda internet ve telefonhizmeti alabilmeleri adına maliyet çalışmaları ve tedarikçi görüşmelerimiz devam etmektedir.

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda otomobil vb araç bakım maliyet çalışmaları ve tedarikçi görüşmelerimiz devam etmektedir.

Müşterilerimizin Web tasarım, hosting ve domain alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Müşterilerimizin kuru temizleme alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Müşterilerimizin şirket araçlarının oto kuaför alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

STRATEJİK ANLAŞMALAR ve HİZMETLER

Sürekli gelişen iş piyasası içerisinde maliyet avantajı yakalamak ve rekabeti sürdürebilmek adına alternatif satın alma modelleri ile Kobitsa portföyündeki mevcut ve yeni müşterilerinin şirket girdi maliyetlerini düşürmek adına müşterilerinden aldığı güç ile sektörel ihaleye çıkmaktadır

Firmalara sunduğumuz hizmetleri çeşitlendirerek bireysel kullanıcılarımıza maliyet avantajı yaratmak adına Fırsat Balonu markamız doğmuştur.

Çeşitli sektörlerde hammadde ihtiyacını karşılamak adına çalışmalarımız başlamıştır.

B2B ,B2C ve C2C olarak hizmet verecek platformumuz çok yakın sürede hayata geçecektir.