ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Kobitsa - Anlaşmalar - ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI
Aras Kurye

KOBİTSA – ARAS TOPLU GÖNDERİ KURYE FİYATLARI » EN UYGUN DOSYA – ZARF – KARGO DAĞITIM FİYATLARI

Aras Kurye Hizmetimizi aylık tek seferde çıkacağınız 50 ve üzeri toplu kargo ve toplu dağıtım hizmetleriniz için kullanabilirsiniz. Sunduğumuz fiyatlar İstanbul çıkışlı yapılan Türkiye geneli gönderilen ürünleri kapsamaktadır.
Müşterilerimize Kurye ve Motorlu Kurye, toplu kargo harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa;
Türkiye’nin önde gelen Taşıma Grubu şirketlerinden Aras Holding şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır. Avantajlarımızdan ve şirketinize artı katacak diğer kampanyalarımızdan yararlanmak için [email protected] adresine toplu gönderi veya almak istediğiniz hizmet ile ilgili mail göndermenizi takiben temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Kobitsa’nın güçlü iş ortaklarından Aras Kurye Servisi A.Ş. Türkiye’nin pek çok kurum ve kuruluşuna dağıtım hizmeti ve çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Aras Kurye İle Sunabileceğimiz Hizmetler,
Uçak Kargo
Moto Kurye
Toplu Kargo – Kurye İnsert Dağıtım
Özel Projeler

Dağıtım Öncesi Ek Hizmetler
Adresten Alma, Poşetleme, İnsert Atma, Katlama, Zarflama, Etiket Basma/Etiketleme
Dağıtım Hizmetleri
İmzalı Dağıtım Hizmeti;

Gönderiler belirlenen dağıtım süreleri içerisinde alıcılarına elden imza karşılığı teslim edilir, alıcıların adreslerinde bulunmaması durumunda evde bulunan yakınlarına, kapıcı veya komşularına, teslimat adresinin iş adresi olması durumunda muhaberat, güvenlik v.b. kişilere elden isim ve imza karşılığı teslim edilir.

İmzasız Dağıtım Hizmeti;

Gönderiler belirlenen dağıtım süreleri içerisinde alıcının adresinde bulunan kapıcı, güvenlik, muhaberat gibi kişilere elden veya alıcının adresindeki posta kutularına bırakılarak teslim edilir. Teslimat esnasında elektrik, su, doğalgaz numarası gibi kanıt alınır.

Geri Dönüşlü;

Gönderiler yalnızca alıcının kendisine kimlik bilgileri alınarak teslim edilir, teslimat esnasında firmalara ait matbu sözleşme, form v.b. evraklar alıcılara imzalatılarak alıcılara ait kimlik fotokopisi ve/veya şirket evrakları ile birlikte gönderici firmaya geri getirilir

Adressiz Broşür;

Gönderiler belirlenen mahalle, semt, cadde, sokaklar dahilinde posta kutularına bırakılarak teslim edilir.

Motorlu Kurye Hizmeti;

İstanbul il sınırları içerisinde motorlu kuryelerle azami üç saatte kargolar göndericiden alınarak alıcılara güvenle teslim edilir.

Müşteri temsilcisi kadrosuyla müşterilerimizin dağıtım aşamasında karşılaşacakları sorunlara çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. www.araskurye.com.tr internet adresinden kişiye özel kullanıcı adı ve şifre yardımıyla 24 saat gönderiler online olarak takip edilebilmektedir.

Yorum Bırak