PETROL OFİSİ AUTOMATİC PLUS İNDİRİMLİ AKARYAKIT BAŞVURU

petrol ofisi , taşıt tanıma, po automatic, automatic plus

Petrol Ofisi A.Ş. (PO), akaryakıt sektöründe yakıt filo yönetimi sağlamak amacıyla Petrol Ofisi Automatic Plus sistemi ile şirket araçlarına Taşıt Tanıma Sistemi hizmeti vermektedir.Hemen başvuru yaparak size hizmet verebilmemiz için telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız.

DETAYLAR

SIRMA SU KURUMSAL DAMACANA SU ANLAŞMASI

Damacana Su , Sırma Su damacana su anlaşması indirimli damacana su

Kobitsa, Müşterilerine özel indirimli olarak 42 ilde Sırma Su markası ile hizmet vermekte ve Sırma Grup ile beraber hareket etmektedir.Kobitsa çatısı altında bankalar dahil yüzlerce kobi hizmet almakta olup fiyatlardan %50'ye varan oranda tasarruf sağlamaktadır.

DETAYLAR

UPS YURTİÇİ VE YURTDIŞI İNDİRİMLİ KARGO HİZMETİ

UPS Yurtiçi İndirimli Kargo , UPS Yurtdışı İndirimli Kargo

Kobitsa, Müşterilerinden aldığı güç ile şirket girdi maliyetlerinde önemli bir yere sahip kargo maliyetlerini indirim sağlamak adına Dünyanın en önce gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS firmasıyla Kargo anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

MNG KARGO İNDİRİMLİ KARGO GÖNDERİ

MNG KARGO , İNDİRİMLİ KARGO

Kobitsa, Müşterilerinden aldığı güç ile şirket girdi maliyetlerinde önemli bir yere sahip kargo maliyetlerinden avantaj sağlanması amacıyla MNG firmasıyla Kargo anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Aras Kurye , Motorlu Kurye

Müşterilerimizin önemli gider kalemleri arasında olan Kurye ve Motorlu Kurye harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Türkiyenin önde gelen Taşıma şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile anlaşmıştır.

DETAYLAR

İNDİRİMLİ ÖZEL ELEKTRİK ANLAŞMASI

Özel Elektrik , İndirimli Elektrik

Müşterilerimizin önemli gider kalemleri arasında olan elektrik harcamalarını güvenle ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Türkiyenin önde gelen elektrik kuruluşları ile iş birliği yaparak indirimli ucuz elektrik anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

SIRMA MADEN SUYU,CAM,PET SU ANLAŞMASI

Sırma Maden Suyu , Sırma Exculisive

Sırma Su ve Kobitsa olarak müşterilerimize şirket maliyetleri içerisinde yüksek bedellerde maliyet yaratan küçük pet su,maden suyu giderleri ile ilgili de tasarruf sağlatmak amacıyla sadece müşterilerimizin yararlanabileceği sektör liderlerinden Sırma Su markası ile himzet sunmaktayız.

DETAYLAR

GESTETNER FOTOKOPİ ANLAŞMASI

Kopya Başı , Fotokopi Kiralama

Müşterilerimizin fotokopi marsaflarını tölere edebilmek ve harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Dünyanın önde gelen firmalarından Gestetner ile kopya başı,fotokopi kiralama ve satın almalarınızda çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır

DETAYLAR

CHEMİTAG GENEL VE ENDÜSTRİYEL KİMYASALLARI

Genel Hijyen , Endüstriyel Kimyasallar

Kobitsa,Chemitag Markası ile müşterilerine Kişisel El Hijyen,Genel Alan Hijyen,Banya & WC Hjyen Ürünleri,Mutfaj ve Tekstil Hijyen ürünlerinde maliyet avantajı sağlamaktadır.

DETAYLAR

HOSPİTADENT SAĞLIK GURUBU ANLAŞMASI

Diş Sağlığı , Ağız Sağlığı

Üyelerimizi gülümseten anlaşma.Kobitsa müşterilerinin ve üyelerinin sağlığına önem veren bir anlaşmaya daha imza atmış olup Hospitandet Diş Hastaneleri Grubu ile kurum anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR