PETROL OFİSİ AUTOMATİC SİSTEMİ BAŞVURUSU

Petrol Ofisi , Taşıt Tanıma, PO automatic,

Petrol Ofisi Automatic Plus sistemimize dahil olmanız durumunda şirketinize özel sürdürülebilir kıldığımız birçok avantajlarımızdan yararlanacak, şirket satın alma maliyetlerinizde ciddi tasarruf elde edeceksiniz. Size hizmet verebilmek için telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız.

DETAYLAR

KURUMSAL SIRMA MARKA DAMACANA SU ANLAŞMASI

Damacana Su , Sırma Su

Kobitsa, Müşterilerinden aldığı güç ile şirket girdi maliyetlerinde önemli bir yere sahip damacana su fiyatlarında indirim sağlamak adına kaynağından doğal mineralli su ile dolum yapması nedeniyle sektörde çok ciddi bir konuma sahip Sırma Su firmasıyla Damacana Su anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

UPS YURTİÇİ VE YURTDIŞI KARGO HİZMETİ

UPS Yurtiçi , UPS Yurtdışı

Kobitsa, Müşterilerinden aldığı güç ile şirket girdi maliyetlerinde önemli bir yere sahip kargo maliyetlerini indirim sağlamak adına Dünyanın en önce gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS firmasıyla Kargo anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Aras Kurye , Motorlu Kurye

Müşterilerimizin önemli gider kalemleri arasında olan Kurye ve Motorlu Kurye harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Türkiyenin önde gelen Taşıma şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile anlaşmıştır.

DETAYLAR

İNDİRİMLİ ÖZEL ELEKTRİK ANLAŞMASI

Özel Elektrik , İndirimli Elektrik

Müşterilerimizin önemli gider kalemleri arasında olan elektrik harcamalarını güvenle ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Türkiyenin önde gelen elektrik kuruluşları ile iş birliği yaparak indirimli ucuz elektrik anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

GESTETNER FOTOKOPİ ANLAŞMASI

Kopya Başı , Fotokopi Kiralama

Müşterilerimizin fotokopi marsaflarını tölere edebilmek ve harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa, Dünyanın önde gelen firmalarından Gestetner ile kopya başı,fotokopi kiralama ve satın almalarınızda çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır

DETAYLAR

CHEMİTAG GENEL VE ENDÜSTRİYEL KİMYASALLARI

Genel Hijyen , Endüstriyel Kimyasallar

Kobitsa,Chemitag Markası ile müşterilerine Kişisel El Hijyen,Genel Alan Hijyen,Banya & WC Hjyen Ürünleri,Mutfaj ve Tekstil Hijyen ürünlerinde maliyet avantajı sağlamaktadır.

DETAYLAR

HOSPİTADENT SAĞLIK GURUBU ANLAŞMASI

Diş Sağlığı , Ağız Sağlığı

Üyelerimizi gülümseten anlaşma.Kobitsa müşterilerinin ve üyelerinin sağlığına önem veren bir anlaşmaya daha imza atmış olup Hospitandet Diş Hastaneleri Grubu ile kurum anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR

PİRANHA ARAÇ TAKİP SİSTEMİ ANLAŞMASI

Araç Takip

Araç takip sistemi firmaların girdi maliyetleri arasında önemli bir yere sahip olmasada şirket araçlarından daha fazla verim ve yakıtta tasarruf sağlamaları adına sektöründe ciddi referanslara sahip Piranha markası ile özel bir araç takip anlaşması yapmıştır.

DETAYLAR